Üretim faaliyetlerimizi bu ilke ve değerlerden ödün vermeden gerçekleştiririz.
Kalite

Burgu Metal olarak üretim süreçlerinde her zaman en gelişmiş teknolojiyi kullanırız.

Sürekli Gelişim

Profesyonel yönetim kadromuz ve BRG ekibimiz yenilikleri her zaman takip eder. Sürekli gelişim ve kendini yenileme ilkesiyle pazardaki lider konumumuz korunur.

Profesyonellik

Bizim için etik kurallarımızdan ödün vermeden beklenen hizmeti zamanında yerine getirmek en önemli ilkelerimizden biridir. Tüm üretim ve iş süreçlerimizi meslek tanımının bilinci ve çağdaş bir profesyonellik anlayışıyla gerçekleştiririz.

Dürüstlük

İş etiği ilkeleri konusunda BRG çalışanlarının bilinçli olması sağlanır. Dürüstlük, uyumluluk ve duygusal zeka konularına önem verir, bu değerlerle çalışmalarımızı sürdürürüz.

Duyarlılık

Verdiğimiz hizmetin sorumluluğuyla israftan kaçınır; ülkemiz, çevremiz, değerli çalışanlarımız, müşterilerimiz için çalışma bilinciyle hareket ederiz.

Etik

İş etiği ve toplumsal ahlak kurallarını daima gözetiriz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini devamlı, hızlı ve sağlıklı bir ilişki çerçevesinde yerine getiririz. Yalnızca gerçekleştireceğimiz görevler için sözler verir, güven ilişkimizi koruruz.

Güven

Burgu Metal olarak müşterilerimizle ve çalışanlarımızla daima güvene dayalı bir ilişki kurmayı hedefleriz. Bu hedefimiz doğrultusunda müşterilerimizin “Burgu Metal ile çalışmak kolay ve güvenli” anlayışını benimsemesini hedefleriz.

Seçkin Hizmet

Kalitemiz birinci şartımızdır. En yeni teknolojiyi kullanarak, gelişimleri benimseyerek ve uygulayarak en seçkin hizmeti sunarız.

Gizlilik

Müşterilerimizin paylaştığı gizli bilgileri etik kurallar çerçevesinde daima saklı tutarız.