Misyonumuz

BRG Defence olarak, yetkin, eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız beraberinde savunma sanayi için geliştirilmiş silahlar üreten güvenilir, dinamik ve gelişime açık kurumsal imajımızla sorumluluk sahibi olmak.

Çalıştığımız sektörü tecrübelerimizle başlattığımız günden bugüne gelişim prensibimizle her daim yenilikçi emin adımlar atmaktır. Dinamik Ar-Ge departmanımızla birlikte ürettiğimiz silahları geliştirmek ve kullanım kolaylığını sağlayan ekipmanlar hazırlamaktır.

Olası durumları tespit ederek yenilikçi profesyonel çözümler geliştirmektir. Kaliteli ürünlerimizle birlikte seçkin hizmet anlayışıyla en iyi desteği sağlamak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır. Savunma sanayinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları için lider bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Kalite ve rekabet gücünü artırarak savunma sanayinde dünya çapında en çok tercih edilen ilk beş markadan biri olmaktır.

Savunma sanayiinin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayabilmek için mevcut kapasiteyi en sağlıklı şekilde artırmaktır. Üretimlerimizin sadece Türkiye’de değil, dünya çapında da pazarlamasının ve lojistiğinin devamlılığını sürdürmektir.

Sürekli gelişim ve kendimizi yenileme ilkelerimiz ile BRG ekibi olarak Dünya çapında bilinen bir marka olmanın sorumluluğunun bilincinde olmaktır.